DUYURULAR
  • » 2018-2019 Sezonu ön kayıtlarımız başlamıştır, iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz...
  • » Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla internet sitemizi yeniledik!
  • » 2018-2019 Sezonu ön kayıtlarımız başlamıştır, iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz...
  • » Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla internet sitemizi yeniledik!

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Kurumsal olarak ESM KAPLAN TUR ile çalışma öncesinde yada çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dökümanlar ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

ESM KAPLAN TUR, hiçbir kurumsal veritabanı arasından veri transferi / veritabanı ticareti yapmaz.

Ziyaretçilerimizin sitenin hangi bölümlerine daha çok ilgi gösterdiğini ve kaç kere geldiklerini belirleyebilmek amacıyla kullandığımız teknolojiler olup herhangi bir veri kişisel bazda analiz edilmemekte, yanlızca anonim (isimsiz / kimliksiz) olarak toplanan bilgiler site ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

Sitede ziyaretçilerden istenen ad, soyad, iletişim ve adres bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

www.esmkaplantur.com.tr'den yapılacak olan bütün gönderilerde, istediğiniz zaman, alıcı listesinden çıkmanız veya bilgilerinizi değişirmeniz mümkündür. ESM KAPLAN TUR İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.

ESM KAPLAN TUR, müşteri hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmek ve İzinli Pazarlama kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulayabilmek için gerekli çalışmaları yapar.

ESM KAPLAN TUR ("www.esmkaplantur.com.tr"), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun olarak yönetilmektedir. ESM KAPLAN TUR hiçbir suretle bu amacla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile baska amaclarla paylasmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www..com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.esmkaplantur.com.tr harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. ESM KAPLAN TUR, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www..com.tr ile başlamayan siteler www..com.tr ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak ESM KAPLAN TUR'un Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. ESM KAPLAN TUR her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.